З 23.03.2024 по 31.03.2024 триватимуть весняні канікули. З учнями 1-11-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 45 Херсонської міської ради проведено бесіди, години спілкування та інструктажі з безпеки життєдіяльності під час весняних канікул.Але для того щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку!Звертаємо увагу на необхідності дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, поведінки в громадських місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, залізницею, правил із запобігання інфекційних захворювань, профілактики шлунково-кишкових захворювань, норм виробничої санітарії, порядку дій у випадку надзвичайних ситуацій.Нагадуємо, що під час канікул відповідальність за життя, здоров’я та вчинки дітей несуть батьки!
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/431513794_1092623881978970_7435413272023910009_n-1024x577.jpg)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/434022695_1092623885312303_5134901371915029408_n-1024x577.jpg)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/420176450_1092623865312305_5112620367726809516_n-1024x577.jpg)