Весняні канікули у закладі

З 23.03.2024 по 31.03.2024 триватимуть весняні канікули. З учнями 1-11-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 45 Херсонської міської ради проведено бесіди, години спілкування та інструктажі з безпеки життєдіяльності під час весняних канікул.Але для того щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку!Звертаємо увагу на необхідності дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, поведінки в громадських місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, залізницею, правил із запобігання інфекційних захворювань, профілактики шлунково-кишкових захворювань, норм виробничої санітарії, порядку дій у випадку надзвичайних ситуацій.Нагадуємо, що під час канікул відповідальність за життя, здоров’я та вчинки дітей несуть батьки!