Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week)

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначався одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року. Постійне гасло Global Money Week – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради у онлайн форматі долучилася до конференції для освітян «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті».Також проведено низку заходів із використанням бібліотеки матеріалів для проведення освітніх заходів із платіжної безпеки, а саме: майстер-клас із виготовлення іграшкової платіжної картки «Моя платіжна картка», уроки «Правила платіжної безпеки. Види шахрайства», урок інформатики «Створення презентації «Сучасна українська гривня», гра «Кібербезпека: думай швидко, плати безпечно!».Сподівається, що отримані під час тижня знання допоможуть сучасній молоді краще орієнтуватися на ринку фінансових послуг та ефективно їх використовувати в своєму житті.“Беру участь у конкурсі до GMW 2024”#ГраНавчанняДобробут#GMWUkraine2024#ProtectYourMoney#SecureYourFuture та #GMW2024.