24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом

🫁🗣️Міфи та поради щодо туберкульозу.

Туберкульоз – це бактеріальна інфекція, яка насамперед вражає легені та інші частини тіла. До найрозповсюдженіших симптомів належать: хронічний кашель з кров’янистим слизом, лихоманка та нічна пітливість, втрата ваги. Бактерії, що спричиняють туберкульоз, називаються мікобактеріями туберкульозу і передаються повітряно-крапельним шляхом.

🌎Туберкульоз вражає людей протягом тисячоліть і досі залишається одним із найбільш смертоносних інфекційних захворювань у світі. Щодня від нього вмирає близько 4000 людей. За даними World Health Organization Ukraine, більше ніж 90% випадків захворювання на туберкульоз зафіксовано у країнах з низьким та середнім рівнем доходу. В Україні кожен четвертий випадок туберкульозу – це мультирезистентний туберкульоз.

☝️Поговоримо сьогодні про найпоширеніші МІФИ щодо ТУБЕРКУЛЬОЗУ:

Аби уникнути інфікування туберкульозом:✅Дотримуйтесь етикету кашлю. Якщо хтось поруч кашляє або чхає, відійдіть від людини.✅Зміцнюйте імунітет.✅Захистіть свою дитину від інфекції за допомогою вакцини БЦЖ. Якщо ж ваша дитина не отримала щеплення в пологовому, зверніться до педіатра або сімейного лікаря.☝️Чим раніше виявити захворювання та розпочати лікування, тим більше шансів на швидке одужання

Залишити відповідь