Відзначення Дня пам’яті та примирення

8 травня, в Україні відзначатимуть День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. З метою увіковічення пам’яті жертв Другої світової війни учнівський колективу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 доглядає за пам’ятником, загиблим в роки війни, розташованому в селищі Зеленівка. Пам’ятник встановлено на місці розстрілу в серпні 1941р. 11780 чоловік – мирних громадян міста Херсона та військовополонених.

06.05.2021 учнями школи проведено впорядкування території пам’ятника. Традиційно благоустрій пам’ятника завершується хвилиною мовчання та покладанням квітів.

З 05.05.2021 по 07.05.2021 для учнів були проведені уроки мужності та тематична виставка літератури у шкільній бібліотеці.

Учні 11-А класу ознайомились з фото і кінодокументами періоду Другої світової війни. Такі заходи формують в учнів найбільш значущі для українського народу цінності: патріотизм і розуміння значення життя як найвищої цінності.

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для людей була Друга світова війна. Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І ця пам’ять робить нас сильнішими.