Четверта за роки незалежності України обласна олімпіада з російської мови та літератури

Вже традиційно, чотири роки поспіль у січні Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 приймала учасників обласної олімпіади з російської мови. Цього року їх кількість зросла до 61 учня з Херсона та області.
Головою оргкомітету була Одайник С.Ф. кандидат педагогічних наук, проректор комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти». Допомагали їй організувати проведення олімпіади Левенець Н.І. (начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та координатор роботи вищих навчальних закладів управління освіти і науки Херсонської державної обласної ради), Левандовська О. І. (завідувач науково-методичної лабораторії російської мови та зарубіжної літератури КНВЗ «Херсонська академія неперервної освіти»), Шабаєва О.М. (директор Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45). Компетентне журі з наукових представників кафедр вищих навчальних закладів та кращих вчителів Херсона очолив Гульчин М.Б. (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та методики їх викладання ХДУ).
Членами журі відмічений досить високий рівень підготовки учнів: оригінальність мислення, глибина знання текстів, вміння самостійно аналізувати не тільки ліричні, але й прозові твори.
Серед учнів 8 класів найкращою виявилася учениця Рубанівської ЗОШ №2 Великолепетиського району Мациєвська Тетяна, ІІ місце посіла Самолюк Марія (ЗНЗ №30 м.Херсона), а ІІІ місце розділили: Рец Віолета (Генічеська гімназія), Доброзорова Таїсія (ЗНЗ №30 м.Херсона), Величко Дарина (ЗНЗ №30 м.Херсона).
Перемогу для Херсонської спеціалізованої школи №24 здобула учениця 9 класу Казакова Марія, а от ІІ місце серед дев’ятикласників посіли: Самойленко Олександра (ЗНЗ №15 м.Херсона), Задорожня Еліна (Новокаховська середня школа №8),Тоцька Ганна (ЗНЗ №30 м.Херсона). Почесне ІІІ місце мають: Мельнікова Олександра (ЗНЗ №30 м.Херсона), Течуліна Анастасія (НВК №56 м.Херсона), Мартинова Вікторія (ЗНЗ №4 м.Цюрупинська), Ярига Альона (Голопристанська школа №4).
Вже другий рік поспіль показує найкращі знання російської мови та літератури Коломієць Олена (Школа гуманітарної праці), ІІ місце серед десятикласників мають: Сосницька Поліна (Херсонський академічний ліцей при ХДУ), Івершенко Аліна (Херсонська спеціалізована школа №24), Гусєва Анна (Цюрупинська школа №4), Салієнко Яна (Херсонський НВК №56). ІІІ місце розділили: Панова Катерина (Бехтерська ЗОШ Голопристанського району), Козлова Катерина (Херсонський НВК №56) та Шешеня Катерина (Новокаховська ЗОШ №1).
Одиннадцятикласниця Масьонкова Марія здобула перемогу для Херсонської спеціалізованої школи №24, ІІ місця для своїх навчальних закладів завоювали: Алєксєєва Карина (НВК №56 м.Херсона), Біленко Софія (ЗНЗ №30 м.Херсона), Каліниченко Юлія (Херсонська спеціалізована школа №24). Фікало Катерина (Чорнобаївський НВК Білозерського району) та учениці Херсонської спеціалізованої школи №24 Чорнобрива Тетяна та Смагіна Ольга посіли ІІІ місце серед одиннадцятикласників.
Оргкомітетом та учасниками олімпіади також був відмічений високий рівень організації заходу. Колектив Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 зміг створити атмосферу теплоти, доброзичливості та гостинності, що, безумовно, допомогло учасникам впоратися з завданнями. А найкраща нагорода у кожній справі – щирі слова подяки, які звучали від усіх гостей. Маємо надію, що наступна олімпіада збере ще більшу кількість талановитої та творчої молоді!
DSC_0083DSC_0063DSC_0072