Батькам про дистанційне навчання

Для системної організації роботи під час дистанційного навчання наш заклад обрав єдину платформу  Classroom. На інтернет-платформах вчителі розміщують матеріали для самостійного опрацювання й виконання, навчальну інформацію, відеоролики, презентації. Для зворотнього зв’язку з учнями використовуються активні посилання на виконання тестових завдань («На урок», «Всеосвіта») та інтерактивних вправ («LearningApps»). Відеоконференції та онлайн-зустрічі відбуваються за допомогою програмних застосунків Zoom та Skyp. Дистанційне навчання в закладі організовано з поєднанням синхронного і асинхронного режимів.

Шановні батьки! Пам’ятайте, що ви є учасниками освітнього процесу і несете відповідальність за якісне засвоєння дитиною навчального матеріалу!

Пам’ятка

для батьків  щодо організації дистанційного навчання дитини

Шановні батьки, карантин – це не канікули. Це означає, що вам необхідно допомогти дітям вдома організувати самостійну роботу щодо вивчення програмового матеріалу. Виконайте разом зі своїми дітьми наступні кроки:

1.Перевірте, чи підключена ваша дитина до платформи Classroom, а саме по всім навчальним предметам.

2.Ознайомтеся з графіком  проведення навчальних занять. Всі навчальні заняття проводяться відповідно до розкладу  уроків під час очного навчання. Щоб ваші діти мали змогу правильно спланувати свій робочий час, кожного дня (крім вихідних) о 8.00 ранку діти отримують сповіщення про відкритий доступ до навчальної інформації, а саме: про час, кількість та посилання Zoom конференцій, і форму роботи з предметів згідно розкладу уроків. Після проведених уроків з’являється інформація про домашнє завдання.

Класний керівник дублює графік проведення Zoom конференцій та посилання на них у батьківській групі Viber.

3.Намагайтеся, щоб діти працювали відповідно до розкладу навчальних занять, виконували всі завдання вчасно, не допускайте відставання. Якщо треба виконати завдання і надіслати відповідь вчителю, проконтролюйте дитину.

4.Перевірка робіт учнів відбувається в термін, вказаний учителем. Якщо робота  надана невчасно, її перевірка здійснюється тільки за згодою вчителя. Вчитель має право за певними видами робіт здійснювати тільки  вибіркову перевірку надісланих учнями виконаних завдань.

5.Якщо учень відвідує освітнє середовище, але не виконує обов´язкові   завдання, які   оцінюються,  він автоматично  отримує   оцінку «1 бал» з кожної теми навчальних преметів.

6.Організуйте  робоче місце для своєї дитини. Хаос і безлад на робочому місці і біля нього можуть сильно відволікати.

7.Якщо учень не має технічних можливостей для дистанційного навчання, то батьки мають повідомити про це класного керівника.

8.Якщо хтось з дорослих працює дистанційно, чи у вас в сім’ї тільки один ґаджет на кількох школярів – в цьому випадку потрібні чіткі домовленості, щоб уникнути конфліктів.

9.Якщо дитині щось незрозуміло, допоможіть їй.

10.Якщо у вас чи вашої дитини виникають запитання, зверніться до батьківської спільноти вашого класу, щоб отримати відповідь. Не забувайте вказати, кому адресовано запитання чи прохання. Зателефонуйте класному керівникові.Він обов’язково допоможе вам!

У разі, якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей.

Залишити відповідь