Обласний семінар-практикум організаторів туристсько-краєзнавчої роботи

Розвивати дитячий туризм на Херсонщині не тільки можна, але й необхідно. Резервами наш край наділила сама природа. Наша область велика і кожний район має свої унікальні можливості. Як зацікавити дітей і правильно організувати турпоходи – це завдання керівників гуртків. У цій справі дуже корисним є обмін досвідом.
Саме з цією метою 9 квітня 2014 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради було проведено практичну частину семінару-практикуму організаторів туристсько-краєзнавчої роботи в районі (місті), в якому взяли участь 15 представників цього напрямку. У практичній частині було продемонстровано фрагмент практичного заняття з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, на якому ще раз було доведено, що туризм і краєзнавство – найцікавіші напрямки позашкільного виховання.
Брусова Тетяна Михайлівна, заступник директора КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді», підводячи підсумки семінару, відмітила функціональність спортивного заходу місця проведення та висловила вдячність працівникам Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 за високий рівень проведення заходу.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь