Свято закоханих у… фізичну культуру та спорт!

Уже традиційним стало проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури та спорту у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №45. Цього року вона проходила 14-15 лютого, в день закоханих у… фізкультуру. Змагалися юні спортсмени не в звичних категоріях «хто швидше пробіжить стометрівку» або «хто більше за всіх відіжметься» – перед учасниками олімпіади стояло досить важке завдання, яке складалося з теоретико-методологічної і практичної частини. Перша частина полягала у вирішенні тестових запитань. Друга частина – боротьба за першість у легкій атлетиці, гімнастиці, баскетболі, гандболі, волейболі, футболі, туризмі та ін.
На олімпіаду приїхали учні 11 класів майже з усіх районів та міст Херсонської області. Найкраще показати свої здібності юнакам та дівчатам допоміг високий рівень організації заходу, адже у колективу працівників Херсонської загальноосвітньої школи №45 є досвід – чотири роки поспіль у закладі проходить обласна олімпіада з російської мови, минулого року (також до свята закоханих) колектив та учні школи приймали учасників конкурсу «Учитель року». Проведення олімпіади з фізичної культури також стає традиційним!
На церемонії відкриття після програвання Державного Гімну України з вітальним словом до учасників олімпіади звернулись Кан Юрій Борисович, начальник Херсонського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; Кірсанов Сергій Федорович, заступник голови Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, срібний призер Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное; Шабаєва Олена Михайлівна, директор Херсонської загальноосвітньої школи № 45 та Шалар Олег Григорович, голова журі, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри олімпійського та професійного спорту ХДУ. Виступаючи відзначили цілеспрямованість, наполегливість та старанність учнів з підготовки до обласного етапу олімпіади та побажали старшокласникам, у дні проведення XXII зимових Олімпійських ігор у Сочі, підтримати своїми талантами та високими результатами нашу олімпійську команду із зимових видів спорту, а переможцям обласного етапу гідно представити Херсонщину на всеукраїнському рівні. Беззаперечною окрасою заходу став запальний виступ танцювальної пари вихованців бального клубу «Максимум», що багато років працює на базі Херсонської загальноосвітньої школи № 45.
Пальму першості отримали одинадцятикласники Надорожня Тетяна (Бериславська ЗОШ №3) та Стамат Олександр (Херсонська ЗОШ №46). Радує те, що переможці олімпіади були найкращими не тільки у фізичних вправах, але й у теоретико-методологічній частині, яка складалася з виконання тестової письмової роботи. Маємо надію, що серед учасників олімпіади є й майбутні призери Олімпійських ігор!
Переможці обласного туру братимуть участь у Всеукраїнській учнівській олімпіади, яка проходитиме у Хмельницькому. Бажаємо успіхів нашим землякам!
2014-02-15 13.47.35 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь