Учні привітали воїнів з Днем захисника України

12 жовтня 2021 року учні Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради стали учасниками урочистого виховного заходу до Дня захисника України.

Головними гостями свята були воїни АТО Трегуб Геннадій (128 гірсько-штурмова бригада), Кравець Ігор (81 окрема аеромобільна бригада) та Рябикін Сергій (28 окрема мобільна бригада). Під час зустрічі з солдатами учні висловили слова щирої вдячності та глибокої пошани, подякували за мужність, сміливість та непохитність справжніх чоловіків, тих, хто лишив сім’ю та героїчно пішов на поле бою, обороняти свій край, свою родину.

Учні школи разом із вчителями зібрали лікарські рослини, продукти харчування, виготовили власноруч пам’ятні обереги, намалювали малюнки та подарували гостям. Також третій рік поспілу усі учні школи виготовляють маскувальні сітки, які передаються до зони АТО.

Ми віримо, що небо нашої України буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир!